LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

İŞ DÜNYASININ GÜLÜMSETEN KONSEPTİ: BTOH

Birçoğumuz, işimiz veya sosyal organizasyonlarımız için düzenli aralıklarla toplantılar ve buluşmalar düzenlemek durumundayız. Peki bu tür buluşmaları kapalı bir ortamda ve standart uygulamalarla değil de bizleri gülümsetecek mutlu bir konsept ile düzenlemek harika olmaz mı?

İstanbul’un önemli iş merkezlerinden Basın Ekspres’te yer alan  Elite World Europe Hotel’in ve Küçükyalı’da yer alan, Adalar ve deniz manzaralı Elite World Asia Hotel’in “Business to Happiness” ilkesi ile hayata geçirilen toplantı konseptini yakından tanımak ister misiniz?

BtoH konseptini kullanarak otel misafirlerini gülümsetme anlayışıyla yola çıkan Elite World Europe Hotel ile Elite World Asia Hotel, konuklarına güler yüzlü hizmet sağlamanın yanı sıra yeni nesil bir toplantı deneyimi sunuyor.

BToH

Her şeyden önce “güler yüz” ve “gülen yüz” modellerini benimseyerek iş ve sosyal amaçlı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan BtoH konseptinin artıları; vale hizmeti, son teknoloji ekipmanlar, kablolu ve kablosuz internet erişimi gibi çeşitli imkânlarla hissettiriliyor. Konseptin asıl hedef kitlesi; toplantıları ve sosyal organizasyonları için Elite World Europe Hotel’i ve Elite World Asia Hotel’i tercih eden, standart bir organizasyon yerine ilham kaynağı olarak verimliliği ve üretkenliği artıracak buluşmalar düzenlemeyi hedefleyen misafirlerdir.

Toplantı salonlarını kullanan misafirler rengârenk not defterlerinden, kalemlerden, lezzetli atıştırmalıklardan ve içeklerden yararlanabiliyor; her aşamada BtoH’ın gülen yüzü ile karşılaşma fırsatı buluyor. Misafirlerin, BtoH’ın iş dünyasını güldüren ve eğlendiren yüzü olmayı ilke edinen konseptine özel tasarlanan Game Arena dijital oyun alanında da kendini hissetmesi için her şey düşünülüyor.  Bu bağlamda, toplantı paketlerinden faydalanan misafirler dijital oyunlardan ücretsiz olarak faydalanabiliyor, bu oyunlar organizasyonların bir parçası haline getirerek toplantı molalarının daha keyifli geçmesini sağlanabiliyor.

Siz de iş ve sosyal amaçlı buluşmalarınızı daha keyifli hale getirmek için BtoH konseptiyle tanışın! Size özel fırsatlar ve toplantı paketleri hakkında bilgi almak için 0212 237 17 00 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ