LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

HAMBURGER YAPIMININ SIRLARINI ELITE WORLD CHEFS’TE EĞLENEREK ÖĞRENİN

hamburger yapımı

Yumuşacık, lezzetli, her daim severek tükettiğimiz enfes buluş: Hamburger!

İlk kez Tatarlar tarafından keşfedilmiş, sonra da Amerika’nın yemek kültürüyle özdeşleşmiş olsa da birçoğumuzun hayır diyemediği, yakından aşina olduğumuz, vazgeçemediğimiz bir lezzet bütünüdür hamburger. İş yerinde öğlen yemeğine çıktığımızda, hafta sonları arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde, hatta ailemizle dışarıda bir program organize ettiğimizde; bir fikir olarak aklımızda beliriverir bazen. Ta ki içimizden biri, “Hamburger yesek mi?” fikrini ortaya atana dek… İşte o zaman, bizlere yemek yemenin bir mutluluk olduğunu anımsatarak midemizdeki yerini alması an meselesidir.

Eminiz ki içimizde kendi damak zevkine göre, harika hamburgerler hazırlayabilenler de vardır; nasıl bu kadar lezzetli yapıldığını tüm incelikleriyle öğrenmek ve kendi hamburgerini büyük bir hevesle yapmak isteyenler de...  

Siz de ekmeğin, köftenin, marulun, turşu ve domatesin bir araya gelerek damaklara lezzet şöleni yaşattığı hamburgeri taptaze malzemelerle, dilediğiniz gibi ve en leziz şekilde kendiniz hazırlamak istiyorsanız; Elite World Chefs Hamburger Atölyesi tam da size göre!

 

Hamburgerin Lezzeti Elite World Chefs’te Kat Kat Büyüyor

hamburger

Birbirinden neşeli konseptlerde etkinlikler düzenleyen Elite World Chefs, lezzet sırlarını değerli misafirleriyle paylaşmaya devam ediyor. 

Elite World Chefs; hamburger ekmeği yapımı, hamburger köftesinin hazırlanışı ve sunumunun öğretileceği Hamburger Yapımı Atölyesi düzenleyecek. Elite World Hotels şefleri ile birlikte eğlenerek ve öğrenerek hazırlayacağınız bu lezzetleri atölye boyunca tüketebilir veya Elite World Chefs Akademi’nin temin ettiği ambalajlar ile evlerinize götürebilir; atölye sonunda ise Elite World Chefs tarafından verilen sertifikalara sahip olabilirsiniz.

31 Mart Cumartesi günü Elite World Europe Hotel’de düzenlenecek bu eğlence dolu atölyenin kişi başı fiyatı, 49 TL.

Etkinliğe katılmak için biletlerinizi Biletix üzerinden satın alabilir veya 0212 404 05 05 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/VQ809/TURKIYE/tr

 

Tüm mutfak tutkunlarına, kendi hamburgerlerini kendileri yapacakları bu neşeli ve öğretici etkinlikte başarılar dileriz.

 

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ