LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

KUSURSUZ DÜĞÜNLER HAYAL DEĞİL

Kusursuz Düğün

Gelin ve damat adayları evlilik kararı aldıktan sonra aslında son derece zorlu bir süreç içerisine girerler. Evliliğe giden yolda adım adım ve titiz bir şekilde planlı, programlı olarak ilerlenmesi gereklidir. Düğün organizasyonunuzun eksiksiz ve kusursuz bir şekilde düzenlenebilmesi için ise her ayrıntıyı tek tek ele almalı ve gerektiği zaman profesyonel yardıma başvurmalısınız.

 

Mekan Seçimi

Düğün organizasyonu hazırlıklarında, en önemli nokta düğünün yapılacağı mekanın seçimidir. Mekanın gerekli şekilde dekore edilmesinden, sunulacak yemeklere ve davetlilerinizin masa düzenlerine kadar pek çok detayı düğün mekanı kiralarken ayrıntılı bir şekilde düşünmeniz gerekebilir. Düğününüze kısa bir süre kaldığı zaman, daha farklı detaylar ile uğraşmak zorunda kalacağınız için mekan seçimlerinizi büyük otellerden yana yaparsanız sizin yerinize pek çok farklı ayrıntı profesyonel bir şekilde halledilmiş olur. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda büyük otellerde düğün organizasyonu yapmanın avantajlı yönlerini paylaşacağız.

 

Avantajlı Konaklama

Otellerde düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri, konaklama konusunda daha rahat edecek olmanızdır. Düğününüzden sonra hangi mekana gideceğinizi düşünmenize de böylelikle gerek kalmamış oluyor. Düğün yapacağınız bölgede yaşamıyorsanız veya balayını hemen düğün sonrasında planladıysanız konforlu odalarda konaklayarak ve evliliğinizin ilk sabahında güzel bir kahvaltı ile yeni güne başlayabilirsiniz. Düğün yorgunluğunu da böylelikle üzerinizden kolayca atabilirsiniz.

 

Hazırlık Odaları

Gelin ve damatların hazırlanabilmesi için özel olarak tahsis edilen odalarda düğün saati yaklaşırken dinlenebilir ve heyecanınızı yenmeye başlayabilirsiniz. Düğün öncesi yaşanabilecek aksiliklere karşı daha rahat önlem almak istiyorsanız otellerin bu tür avantajlarından yararlanabilirsiniz. Düğünden önce mekanda bulunacaksanız, otellerin özel kuaförleri ile de anlaşma yapabilirsiniz.

 

Mevsimi Siz Seçin!

Düğün salonlarında iç veya dış mekan kiralayabileceğiniz için otellerde beklenmedik durumlar ile pek karşılaşmazsınız. Eğer dış mekan seçtiyseniz ve hava aniden değişerek soğumaya başladıysa veya yoğun bir yağış hakim olduysa hemen B planınızı uygulayarak otelin kapalı alanlarına geçebilirsiniz.

 

Düğün Paketleri

Düğününüzü otelde organize ettiğiniz zaman; mekan dekorasyonu, yemek sunumu, düğün müziklerinin belirlenmesi, canlı müzik, park yerleri, servis ve diğer tüm detaylar sizin yerinize en profesyonel şekilde planlanmış olur. Bir çırpıda neredeyse tüm düğün organizasyonu detayları sizin yerinize büyük otel işletmelerinin düğün paketleri sayesinde halledilir. Düğün paketlerinin fiyatları da düzenleyeceğiniz düğünün içeriğine göre değişkenlik gösterir. Bu sayede hem bütçenize hem de hayallerinize uygun bir düğün planlayabilirsiniz.

 

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Büyük otellerin etrafı genellikle keyifli manzaralar ile doludur. Doğal güzelliklerin içerisinde yer alan veya şehrin kalbinin attığı cıvıl cıvıl bir mekanda yer alan büyük bir otelde düğün organizasyonu yaptıysanız fotoğraf ve video çekimi için pek çok farklı alternatifiniz var demektir. Ayrıca özel fotoğrafçı ile anlaşarak hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, bazı büyük oteller tarafından sizlere sunulabilmektedir.

Büyük otellerde, düğün organize etmek istiyorsanız fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinin de düğün paketlerine dahil olup olmadığını sorarak öğrenebilirsiniz.

 

Hayalinizdeki Düğünü Elite World Hotels’de Yapın!

Bu ve benzeri daha pek çok farklı avantaja sahip olabilmek için Elite World Hotels’de düğününüzü organize edebilir ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Elde ettiğiniz ekstra zamanda diğer detaylar ile yakından ilgilenebilir ve misafirlerinize unutamayacakları bir gün yaşatabilirsiniz. Elite World Hotels’de düğün yapmak için http://dugun.eliteworldhotels.com.tr/ adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Stressiz Düğün İçin 15 Öneri

Gelin Adayları için Hayat Kurtaran Öneriler

Evlilik Öncesi Sendromu Nedir?

Düğün Stresiyle Başa Çıkmanın 8 Yolu

Gelinlik Alışverişine Çıkarken Nelere Dikkat Etmelisin? Kiminle Gitmeli?

Düğün Pastası Seçmeden Önce Bilmeniz Gereken 6 Nokta

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Gelin Makyajını Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Hayalinizdeki Gelin Arabası İçin 5 Öneri

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ