LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

KIŞ DAMATLARINA ÖZEL EN GÜZEL KOMBİNLER

Evlilik hazırlıkları dendiğinde akla ilk gelen şey gelinlik seçimi olsa da en az onun kadar önemli bir konu daha vardır: Damatlık seçimi! Damat adayları da tıpkı gelin adayları gibi hayatlarının bu özel gününde son derece şık olmak ve özel hissetmek isterler. Bunun yolu ise doğru bir damatlık seçiminden geçer! Bu yazımızda kış damatlarına özel bazı stil/ kombin önerilerinde bulunacağız. İşte düğününüzde tercih edebileceğiniz bazı seçenekler!

 

Ekoseli takım elbise modelleri!

Ekoseli takım elbise

Farklılıktan yana olan ve modayı takip eden damat adayları için ilk önerimiz ekoseli takım elbise modelleri! Kışın vazgeçilmez deseni ekose ile dikkat çeken bir şıklık yakalayabilir; klasik renkler yerine gri bir renk ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Smokinler!

Smokin

Klasik ama şık bir seçim olan smokinler de kış damatlarının tercih edebileceği seçenekler arasında yer alıyor. Ünlü moda yaratıcılarının smokin modelindeki takım elbiselere getirdikleri farklı desenler ve kesimler; bu noktada da birbirinden özel seçimler yapmanızı sağlayabilir. Siz de düğününüze farklı bir yorum katmak için farklı desenlerdeki smokin modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Siyahtan uzak renkler!

Birçok damat adayı düğün günü için siyah bir takım elbise giymek isteyebilir. Oysa siyah aslında bir yas rengidir! Siz de bunun yerine son yılların modası gri takım elbiseleri; hatta mavi tonlardan oluşan damatlıkları tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem şık hem de farklı bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

İlle de siyah diyenlere yaka işlemeleri!

Yukarıdaki açıklamamız yeteri kadar ikna edici olmadıysa ve ille de siyah bir damatlık giymek istiyorsanız; yaka işlemeleri ile farklı bir kombin yaratabilirsiniz. Yaka bölümünde işlemeler olan damatlıklar, bu yılın modası; bizden söylemesi! Bunun yanı sıra yine koyu bir renk seçeneği olarak bordo takım elbiseleri tercih edebilir; bu türden damatlıkları şık yaka çiçekleri ile tamamlayabilirsiniz.

 

Bohem detaylar!

Eğer düğününüzde klasikten uzak rahat ve spor bir görünüm yakalamak istiyorsanız bohem bir tarz yaratabilirsiniz. Bunun için sıradan takım elbiseleri unutun! Mesela kahve tonlarında bir kanvas pantolon, üzerine mavi bir gömlek ve tabii ki gri bir yelek! Bu kombinin içerisinde hem çok rahat edecek hem de son derece şık görüneceksiniz!

 

Kışın vazgeçilmez dokusu; kadife!

Kadife damatlık

Kış damatlarının takım elbisede; daha doğrusu cekette tercih edebileceği en şık ve rahat seçenek sanıyoruz kadifedir! Zamansız asaletin kumaşı olan kadifeyi siyah bir ceket için tercih edebileceğiniz gibi bordo, gece mavisi gibi renklerde de kullanabilirsiniz.

 

Uzun paltolar!

Kış damatları için önemli olan tek detay takım elbise seçimi değildir. Hava şartları sebebiyle üzerinize alacağınız palto da günün önemine ayak uyduracak nitelikte olmalıdır. Hatta düğününüz iki aşamadan oluşuyorsa; yani nikahtan sonra bir de davet veriyorsanız dışarı çıkarken yanınıza alacağınız paltonuzla da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için uzun paltolar ve biraz gösterişli yakalar tercih edebilirsiniz.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Damat Adayları İçin Hayat Kurtaran Öneriler

Damat Adayları İçin 6 Muhteşem Yaka Çiçeği Önerisi

Düğün Gününüzde Sizi Muhteşem Gösterecek 7 Damat Saçı Modeli

Düğün Dansınızın Unutulmaz Olmasını İster Misiniz?

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ