LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

DÜĞÜN SONRASI İÇİN BİRBİRİNDEN ŞIK AFTER PARTY GELİN ELBİSELERİ

Düğün seremonisinden sonra after party elbisesi giymek trend haline geldi. Böyle olunca bazı gelin adayları bu mutlu günlerinde hem gelinlik hem after party elbisesine ihtiyaç duyuyorlar. Bütün gece uzun, ağır ve kat kat bir gelinlikle dans etmek istemeyen gelinlerin bu tercihini anlamak mümkün tabii! İster düğünün ilerleyen saatlerinde ister düğünden sonra giymek amacıyla after party elbisesi satın almak isteyen gelin adayları için birbirinden güzel modelleri inceledik. O hâlde sizin için derlediğimiz farklı tarzlardaki elbise modellerine göz atmaya ne dersiniz?

 

Dantelin Asaletini Sevenlere

Dantelin Asaletini Sevenlere

Dantelin kullanıldığı her elbiseye asalet kattığı bir gerçek. Eğer siz de dantel seviyorsanız ama daha enerjik bir görünüm yakalamak istiyorsanız mini bir dantelli elbiseyi tercih edebilirsiniz. Düğün gecenize uyacak kadar şık, mini eteğiyle de bir o kadar hareketli olan dantelli elbisenizle after party'nizde büyüleyici görünebilirsiniz.

 

Payet ile Göz Alıcı Görünüm

Payet ile Göz Alıcı Görünüm

Kutlamalar için ihtişamlı bir görünüm sunan payetli elbiselere davetlerde sık sık rastlarız. Göz alıcı şıklık vadeden payeti düğünlerde gelinlerin üzerinde görmeye de alıştık. Doya doya dans edeceğiniz düğününüzde ışıltılı bir after party elbisesi ile bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Siz de after party için altın renk payetleri olan ve yere kadar uzanan bir modeli tercih edebilirsiniz.

 

Romantik Balon Kol Detayı

Romantik Balon Kol Detayı

After party için romantik balon kol detayıyla taçlandıracağınız mini bir elbiseyi giyebilirsiniz. Dikkatleri kol detaylarına çekmek istiyorsanız elbisenizin sade olmasına özen gösterebilirsiniz. Böylece unutulmaz gününüzü romantik detaylarla tamamlayabilirsiniz.

 

Hareket Özgürlüğü Sunan Midi Boy Tütü Elbiseler

Hareket Özgürlüğü Sunan Midi Boy Tütü Elbiseler

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/97882991890917858/

Tercihinizi midi boy bir elbiseden yana kullanırsanız giysinin içinde rahatça hareket edebilirsiniz. Üstelik dans ederken "Acaba elbisenin eteğine takılır mıyım?" diye düşünmenize de gerek kalmaz. Hareket avantajına bir de tütülerin ihtişamını ekleyince şık bir görünümü ve rahatlığı aynı anda yakalayabilirsiniz. Beyaz renkli gelinliğinizden farklı olarak pastel pembe tonlarında bir elbise tercih ederek after party'de de göz alıcı görünebilirsiniz.

 

Eforsuz ve Minimalist Görünüm Sevenler için

Eforsuz ve Minimalist Görünüm Sevenler için

Minimalist şıklığı tercih eden gelin adaylarındansanız mini bir beyaz elbise ile eforsuz şıklık yakalayabilirsiniz. İsterseniz sade after party elbisesinize aksesuar ve ayakkabılarınızla hareket katabilirsiniz. Üstelik bu tür bir elbiseyi daha sonra başka davetlerde de kullanabilirsiniz.

 

Doğanın Canlanışını Temsil Eden Çiçek Desenleri

Doğanın Canlanışını Temsil Eden Çiçek Desenleri

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/430234570660213127/

Baharın gelmesiyle açan çiçekler bizi güzellikleriyle büyüler. İşte, tam da bu nedenle düğün gecenizde baharı anımsatan çiçekli bir after party elbisesi giymek epey iyi bir fikir olabilir. Eğer rahatlığı feminen çiçek dokunuşlarıyla birleştirmek istiyorsanız çiçek desenli bir elbiseyi after party için düşünebilirsiniz.

 

Yumuşak Kadife Dokunuşları

Yumuşak Kadife Dokunuşları

Yumuşacık kadife dokulu elbiseler, after party için rahat ve sıcacık bir seçim olabilir. Daha çok zümrüt yeşili ve bordo gibi tutkulu tonlarda tasarlanan kadife elbiseler, after party'de renkli bir elbise seçmek isteyenler için oldukça uygun. Eğer kadifenin lüks ve sofistike duruşunu beğenen gelin adaylarındansanız tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Sırt detayı ile hareket kazanan midi boy kadife bir elbise seçip elegan ve seçkin bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Retro Bir Tarz İsteyenler için

Retro tarz

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/631489179013527551/

Düğünü için retro bir stil hedefleyen gelin adayları, after party elbise tercihini de bu yönde yapabilir. Üzerinde puantiye desenlerini sık sık gördüğümüz 1950'lerin retro elbiseleri, sofistike bir feminenlik sunar. Pembe renk üzerinde beyaz puantiye desenleri ile son derece eğlenceli bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bir elbise giyebilir ve düğün gecenizin neşesini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Puantiye desenine ek olarak kol detayı ve kurdelesi de bulunan bir retro elbise tercih edebilirsiniz.

 

Lüks ve Havalı Saten Elbiseler

Lüks ve Havalı Saten Elbiseler

Son derece feminen bir duruşa sahip olan saten elbiseleri after party'de de kullanabilirsiniz. Minimalist bir tasarıma sahip gibi görünse de parlaklığıyla son derece göz alıcı olan saten elbiselerle nefes kesen bir görünüm yakalayabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ