LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

9 Aralık Pazartesi

ELITE WORLD’DEN ARALIKSIZ YILBAŞI EĞLENCESİ

Kalpler 2020’ye doğru heyecanla çarpıyorken Elite World; misafirleri için yılı en güzel başlangıçlarla karşılayacakları, sürprizlerle dolu yılbaşı programları hazırlıyor!

Elite World’ün hazırladığı yılbaşı programlarının içerisinde; siz müzik keyfine doyarken çocuklarınızın da yaşıtlarıyla eğlenebileceği, çocuklara özel balo programları da yer alıyor. Konaklamasız yılbaşı gala programlarının yanı sıra, 2020’nin ilk sabahını nefis bir brunch eşliğinde Elite World’de selamlamak isteyenler için konaklama paketleri seçenekleri de bulunuyor.

2020’ye sevdiklerinizle birlikte, müziğin coşkulu ezgileriyle lezzet dolu bir başlangıç yapmak ve Elite World’ün yılbaşı programları hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun!

İşte; doğanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Küçükyalı’da yer alan Elite World Asia Hotel, Basın Ekspres yolu üzerindeki Elite World Europe Hotel, Taksim’de yer alan Jazz Company ve Van’da yer alan Elite World Van Hotel’de doyasıya eğlenebileceğiniz, limitsiz yerli içki eşliğinde zengin menü içeriklerinin ve canlı müziğin tadını çıkarabileceğiniz yılbaşı programlarının detayları…

 

Türk Sanat Müziğinin Divası, Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta!

Elite World Sapanca BÜlent Ersoy

Elite World zincirinin tecrübesini ve ışıltısını yansıtan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, kusursuz bir müzik ziyafeti için doğanın kalbinde misafirlerini bekliyor!

Türk sanat müziğinin “Diva”sı Bülent Ersoy, 31 Aralık gecesi Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta sahne alacak. Güçlü sesiyle gönüllere dokunan; aşkı, hüznü ve coşkuyu en özgün şekilde yorumlayan Bülent Ersoy, sevenlerini büyüleyerek yılbaşı gecesine unutulmaz bir imza bırakacak. Bu özel gecede Bülent Ersoy’a, Türk pop müziğinin başarılı prodüktör ve aranjörü Ozan Çolakoğlu, canlı sahne projesi olan Ozan Çolakoğlu Orkestrası ile eşlik edecek.

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta konaklamasız yılbaşı eğlencesinin kişi başı fiyatı 950 TL’den başlarken, konaklamalı alternatifler ise 2500 TL’den başlıyor.

*Konaklamasız yılbaşı programı fiyatlarımız tek kişilik olup, KDV, yılbaşı gala menüsü, limitsiz yerli içki ve yılbaşı çorbası dahildir.

*Konaklamalı paket fiyatlarımız 2 kişilik olup, fiyatlara KDV dahildir. 12 yaş ve üzeri 3. kişi için fiyat farkı 1000 TL’dir. Konaklamalı paketlerimize; 1 gece konaklama, yılbaşı gala menüsü, limitsiz yerli içki, yılbaşı çorbası, ertesi gün brunch dahildir.

*12 yaş ve üzeri kişiler sadece balo salonuna kabul edilebilir; balo fiyatımız yetişkin ücret ile aynıdır. 12 yaşın altındaki çocuklar sadece çocuk balosuna kabul edilmektedir.

*Çocuk Balosu 250 TL’dir.  0-6 yaş arası 1. çocuk için program ücretsizdir. 0-6 yaş arası 2. çocuk ve 7-12 yaş arası çocuklar için kişi başı fiyatı, 250 TL’dir. Çocuk Balosu programları, çocuk balo salonunda geçerlidir. 

*Konaklamalı paket fiyatları, yalnızca 31 Aralık 2019 günü yapılan konaklamalarda geçerlidir.

Rezervasyon yaptırmak, konaklamalı ve konaklamasız paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0264 415 11 11(12-13) numaralı telefonlarını arayabilir; salessapanca@eliteworldhotels.com.tr adresine mail iletebilirsiniz.

Hemen satın almak için;  Diva ile Unutumaz Yılbaşı Eğlencesi

Adres: Göl Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, No: 71, Sapanca / Sakarya - Türkiye

 

Elite World Asia Hotel’den Unutulmaz Bir Yılbaşı Gecesi!

Soner Olgun ve Suzan Kardeş

Küçükyalı’da yer alan Elite World Asia Hotel’de; halk müziğinin başarılı ismi Soner Olgun ve Balkan türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş, kendilerine özgü yorumları ile sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. Ayrıca, yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal show da konuklarına eşsiz dakikalar yaşatacak.

Adalar ve deniz manzaralı Elite World Asia Hotel’de gerçekleşecek yılbaşı gecesinde; limitsiz yerli içki dahilinde konaklamasız gala yemeği fiyatları 650 TL’den başlarken, iki kişilik konaklamalı alternatifler ise 2080 TL’den başlıyor.

Çocuk Balosu için kişi başı fiyatı 100 TL‘dir. (4 yaş ve üzeri çocuklar kabul edilecektir.)

*Konaklamalı paketlerde brunch dahildir.

Rezervasyon ve paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0216 458 90 19 veya 0534 597 48 50 numaralı telefonlarını arayabilir, yilbasi@eliteworldhotels.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Hemen satın almak için; Soner Olgun ve Suzan Kardeşle Yeni Yıl

Adres: İnönü Caddesi, No: 22, Küçükyalı, Maltepe / İstanbul - Türkiye

 

Yeni Yılı Mustafa Keser ile Karşılayın!

Elite World Europe Mustafa Keser

Yılbaşı gecesinde; Basın Ekspress Yolu üzerinde yer alan Elite World Europe Hotel’de Mustafa Keser, muhteşem sahne performansı ile sevenleriyle buluşacak. Gazino Gecesi konsepti ile misafirlerini karşılayacak olan Elite World Europe Hotel’de eğlence; canlı orkestra ve DJ müzik ve oryantal Show eşliğinde sürecek. Elite World Europe Hotel’de yılbaşı gala yemeği fiyatları 500 TL’den başlarken, 2 kişilik konaklamalı alternatifler ise 1550 TL’den başlıyor.

Limitsiz yerli içki eşliğinde sizler için hazırlanan enfes menünün tadını çıkarmak ve yılbaşında eğlence dolu bir akşam geçirmek için Elite World Europe Hotel’e davetlisiniz.

*Konaklamalı paketlerde brunch dahildir.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0212 404 05 20 ve 0538 574 83 19 numaralı telefonları arayabilir, 2020@eliteworldhotels.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Hemen satın almak için; Mustafa Keser ile Yeni Yıl Eğlencesi

Adres: Basın Ekspres Caddesi, No: 4 - 34303, Halkalı, Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye

 

İlham Gencer, Yeni Yılda Jazz Company Sahnesinde!

İlham Gencer

Ünlü caz sanatçısı İlham Gencer yılbaşına özel repertuvarı ile Jazz Company’de sizlere eğlence dolu bir yılbaşı gecesi vadediyor!

Müziğin ve eğlencenin cazibe merkezi İstanbul’da, Taksim’de yer alan Jazz Company, İlham Gencer’in yılbaşı gecesine özel performansı ile sizleri caz müziğin ve eğlencenin tadına doymaya davet ediyor. 

Yılbaşı gecesinin kişi başı fiyatı, 299 TL’den başlıyor. 

Jazz Company’de düzenlenecek olan yılbaşı programına yönelik ayrıntılı bilgiye, 0212 313 83 14 numaralı telefonlar üzerinden ulaşabilir, jazzcompany@eliteworldhotels.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Adres: Şehit Muhtar Caddesi, No: 42 - 34435, Taksim / İstanbul - Türkiye

 

Elite World Van Hotel’de Şoreş Devrim Açıkgöz ile Eğlence Zamanı!

Elite World Van Devrim Açıkgöz

Elite World Van Hotel’de ise Şoreş lâkabıyla bilinen Devrim Açıkgöz’ün sahne alacağı eğlence dolu bir yılbaşı programı sizleri bekliyor. Güçlü sesi ve başarılı yorumlarıyla türkülere hayat veren Devrim Açıkgöz’ün canlı performansı eşliğinde yeni yılı karşılamak için yerinizi ayırtın.

Elite World Van Hotel’de yılbaşı gecesi gala yemeğinin fiyatları 290 TL’den başlarken, konaklamalı alternatifler ise 470 TL’den başlıyor.

Elite World Van Hotel’de yılbaşı menüsünde; yılın başlangıç tabağı, ıspanaklı mantarlı krep, serpme çiğ köfte, hindi tandır, masalara serpme meyve, kestaneli parfe, işkembe ya da mercimek çorbası yer alıyor.

*Çocuk Balosu için kişi başı fiyat, KDV dahil 100 TL’dir.

Elite World Van Hotel’de yılbaşı rezervasyonları ve konaklamalı paket detayları için 0432 484 11 11 numaralı telefonu arayabilir, salesvan@eliteworldhotels.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Adres: Bahçivan Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No: 67, Van - Türkiye

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ