LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

ELITE WORLD SAPANCA, MARMARİS, İSTANBUL VE VAN OTELLERİMİZ GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI ALMAYA HAK KAZANDI!

Korona virüs sürecinin başından itibaren müşterilerinin sağlığını ve güvenliğini önceliği olarak kabul eden; Dünya Sağlık Örgütü, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yönlendirmeleri doğrultusunda tüm gerekli hijyen ve güvenlik önlemlerini alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Elite World Marmaris, Elite World İstanbul ve Elite World Van otellerimiz Güvenli Turizm Sertifikasyonu çerçevesinde yayınlanan “Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri” kapsamında istenen koşulları yerine getirdikleri için “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandılar.

Sağlıklı ve güvenli konaklama deneyiminiz için aldığımız tüm önlemleri aşağıdaki COVI9-19 Önlemler sayfamızdan görebilirsiniz:

OTELLERİMİZDE ALDIĞIMIZ COVID-19 ÖNLEMLERİ

güvenli turizm sertifikası

Güvenli Turizm Sertifikasyonu Hakkında

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Sertifika Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarıyla birlikte almaları gereken önlemleri içeriyor. Güvenli Turizm Sertifikasına sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önüne alınarak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması konusunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Bu denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

Güvenli Turizm Sertifikası sahibi olan tesisler Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden duyuruluyor. Güvenli Turizm Sertifika logosu, tesis ziyaretçilerinin görebileceği bir noktaya yerleştiriliyor. Misafirler, belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabiliyor.

sapanca

Doğanın kalbinde özlediğiniz tatil deneyimini güvenle ve huzurla yaşamak için Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Elite World Marmaris ve Elite World İstanbul sizleri bekliyor:

REZERVASYON YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ