LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

17 Mayıs Çarşamba

ELİTE WORLD HOTELS’TE KAT KAT MİL KAZANIN

Elite World Hotel

Miles & Smiles üyeleri, Elite World Hotels zincirinin en büyük yatırımı olan Elite World Europe Hotel konaklamalarında 3 kat (1500) mil, müsaitlik durumunda free upgrade ve Game Arena kullanımı avantajlarından yararlanıyorlar.

Ayrıca Elite World İstanbul, Elite World Prestige, Elite World Business, Elite World Marmaris ve Elite World Van otellerindeki konaklamalarda www.eliteworldhotels.com.tr üzerinden yapılan online rezervasyonlarda her rezervasyon için 500 mil yerine 1500 mil kazanma avantajı devam ediyor.

Web sitemiz dışında Elite World İstanbul, Elite World Prestige ve Elite World Business otellerine yapılan her rezervasyonda ise 500 mil yerine 1000 mil, Elite World Marmaris ve Elite World Van otellerinde yapacağınız her rezervasyonda 500 mil kazanabilirsiniz.

Miles & Smiles üyeleri konaklamaları haricindeki, otel içindeki toplam harcamaları karşılığında da her 1 TL için 1 mil kazanıyorlar.  Bu kampanya; misafirlerimizin otellerimiz bünyesinde yer alan Coffee Company, The Brasserie, Tepe Ocakbaşı Restaurant, One Bar, L’Oliva Italian & Mediterranean Cuisine, The Grill Restaurant, Elite Restaurant, Jazz Company, Fit Life Spa & Health Center’da yapacakları harcamalarında geçerlidir.

Bu özel promosyonlar 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.eliteworldhotels.com.tr/haberler-etkinlikler/elite-world-hotelsde-kat-kat-mil-kazanin.173.aspx

 

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ