LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

İSTANBUL’DA GECE DIŞARI ÇIKACAKLARA ÖNERİLER

“Türkiye’de en ilgi çekici ve heyecan uyandırıcı gece hayatı hangi şehirdedir?” diye sorsak, 100 kişiden en az 90’ı “İstanbul!” diye cevap verecektir. İstanbul; tarihi güzellikleri, köklü ve prestijli bir şehir olması, jeopolitik konumu ve eğlence hayatında sundukları ile herkesin ziyaret etmek, yaşamak ve güzelliklerinden faydalanmak isteyeceği bir şehir konumunda…

 

Gece Kulüpleri

İstanbul’daki gece kulüpleri Türkiye’nin en iyi gece kulüpleri arasındadır. Söz konusu gece kulüplerinden bazıları yüksek gelirli kesime hitap ederken, bazıları ise orta gelirli kesime de hitap etmektedir.  Bu mekanlardan birkaç tanesini sizler için seçtik.

 

Anjelique

Anjelique

Ortaköy’deki Anjelique, genel olarak lüks yaşam tarzını benimsemiş kişilere hitap eden bir gece kulübüdür. 3 katlı gece kulübü içerisindeki her katta farklı tarzda müzik çalmaktadır. Ayrıca zaman zaman elektronik müziğin ünlü isimlerini de burada dinleme şansını bulabilirsiniz. Gece kulübü ve restoran olarak hizmet veren Anjelique, ünlü şefleri ile özellikle Asya ve dünya mutfağının seçkin örneklerini de sunmaktadır. Kulübün boğaz kenarında olduğunu ve harika bir manzaraya sahip olduğunu da ekleyelim!

 

Zelda Zonk

Zelda-Zonk

Karaköy Beyoğlu’nda yer alan Zelda Zonk, gün içerisinde harika bir kafe ve restoran olarak hizmet verirken, hafta sonları ve geceleri de İstanbul’da eğlencenin en önemli adreslerinden biri oluyor. İlgi çekici gece hayatını, eşsiz bir manzara ile birleştiren bu mekan, İstanbul’da akla gelen en keyifli noktalardan biri olmaya devam ediyor.

 

Reina

Reina

İstanbul gece hayatı denilince akla ilk gelen yerlerden biri de Reina! Ülkemizde Paris Hilton, Jeniffer Lopez gibi ünlüleri ağırlamış mekanlardan birisi olan Reina’da dünyaca ünlü DJ performanslarını da dinleyebilirsiniz. Eğlence akşam 22.00 ile sabah 05.00 arasında devam ederken, dünyaca ünlü restoranlar da Reina çatısı altında hizmet vermektedirler. Reina, konumu nedeniyle de İstanbul’daki en iyi mekanlardan birisi olarak görülmektedir. Bir tarafta İstanbul’un ihtişamlı görüntüsünü, diğer bir tarafta boğazın siluetini görebileceğiniz nadir yerlerdendir Reina…

 

Al Jamal

Al-Jamal

Al Jamal, İstanbul’da gece hayatına dair farklı seçenekler arayanlar için en ideal yerlerden birisi. Eğlence anlayışında Ortadoğu kültürünü tema olarak seçen Al Jamal’da gün içerisinde Lübnan mutfağının seçme lezzetleri ile damak zevkinizi geliştirirken, akşamları ise Ortadoğu müzikleri ile eğlenebileceğiniz bir gece hayatı sizleri bekliyor. Al Jamal, Şişli Maçka’da yer alıyor.

 

Pub ve Barlar

Bar

Her ne kadar İstanbul’da gece hayatı denildiğinde akla çoğunlukla gece kulüpleri gelse de, İstanbul’un en gözde semtlerinde bulunan bazı Pub ve barlarda da geceyi görece sakin ve arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirebilirsiniz. Dinlendiğiniz tüm müzik tarzlarına uygun bir mekan bulabileceğinizi de rahatlıkla söyleyebiliriz. İstanbul’da özelikle Kadıköy’de bulunan Monks, Komodor ve Arkaoda gibi Pub ve barlar, Retro tasarımları görebileceğiniz, “Home Party” konseptleri ile farklı deneyimler yaşayabileceğiniz, farklı kokteyller ve tatlar deneyebileceğiniz mekanlardır. Bu mekanlardaki servis ücretleri ise İstanbul gece hayatındaki elit gece kulüplerine göre oldukça uygundur.

İyi eğlenceler!

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

İstanbul'a İlk Kez Gelecekler İçin Seyahat Rehberi

İstanbul’da Görülmeye Değer 10 Alternatif Müze

İstanbul’un Simgesi Galata Kulesi’nin Hikayesi

İstanbul’da Yenilebilecek Geleneksel Yemekler

İstanbul’da Baklava Yapan En İyi 7 Mekân

İstanbul’da Hamburger Yapan En İyi 7 Mekân

İstanbul’da Caz Dinleyebileceğiniz En İyi 8 Mekân

İstanbul’da Mantı Ustası Sayılan 7 Mekân

İstanbul’u Anlatan 10 Roman

İstanbul’da Manzarasıyla Ünlü 6 Yer

İstanbul’daki En İyi 7 Konser Mekânı

İstanbul’da Yer Alan Kendinizi Dinleyebileceğiniz 7 Huzur Dolu Yer

İstanbul’daki En İyi 8 Kahvaltı Mekânı

İstanbul’un En Pahalı Restoranları

İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin Geçmişten Gelen Hikayesi

İstanbul’da Yer Alan Lahmacun Severlerin Mutlaka Gitmesi Gereken En İyi 10 Lahmacuncu

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ