LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

BUHARI ÜSTÜNDE GELENEĞİMİZ: GELİN HAMAMI

gelin hamamı

Osmanlı’dan günümüze kadar gelen gelin hamamı geleneği, değerli kültürel miraslarımızdan biridir. Günümüzde de canlılığını koruyan ve sıkça tercih edilen bu gelenek; gelin adaylarına, düğün hazırlıkları sürecinde yaşadıkları yorgunluğu ve stresi geride bırakmaları için rahatlatıcı olduğu kadar eğlenceli bir aktivite imkânı sunuyor. Tabii ki davetliler için de doyasıya eğlenecekleri ve hep birlikte geçirecekleri unutulmaz bir gün oluveriyor.

Gelin hamamı organizasyonu planlanmaya başlandığında gelin adayı ve onun tüm yakınları, bu anlamlı günün sınırsız bir eğlence ve kusursuz bir organizasyonla gerçekleşmesi için adeta seferber olur. Çünkü gelin hamamı; gelin adayının düğün öncesinde kendine bakım yaparak yenilenebileceği, tüm stresiyle vedalaşacağı ve düğün arifesinde en güzel anılarına bir yenisini daha ekleyeceği çok özel bir gündür.

hamam

Bunun için de gelin hamamı organizasyonunuzu planlarken en az yakınlarınız kadar özenli davranacak, sizler için tüm detayları düşünüp uygulayabilecek profesyonel bir ekibe ve konforlu bir mekâna ihtiyacınız olacak.

İşte tam bu noktada Elite World Hotels; kusursuz ikram ve hizmet anlayışıyla size gelin hamamı ritüelini layığıyla sunuyor.

Sizlere özel masaj, kese ve köpük hizmeti; özel dinlenme alanları; peştamal, havlu, terlik ve sabundan oluşan hamam kiti; ıslak alan kullanımı, hamam süslemesi, müzik sistemi ve daha birçok aktivitenin bulunduğu paket seçenekleriyle size dinlendirici ve eğlenceli bir gün vadediyor.

Eminiz ki bütün bunlar, düğün öncesi sevdiklerinizle harika bir gün geçirmenizi ve düğün gününüzde tazelenmiş bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacak.

 

Elite World Hotels’ten Gelin Adaylarına Hamam Sefasını İkiye Katlayacak Sürpriz

İşte, gelin adaylarının yüzünü güldürecek o sıcacık hediye!

Elite World Hotels, düğün organizasyonunu Elite World Prestige veya Elite World İstanbul Hotel’de gerçekleştiren çiftlere, süsleme ve ıslak alan kullanımı içeren Gelin Hamamı Paketi hediye ediyor!

Size de düğününüze az kala sevdiğiniz insanlar ile hem gönlünüzce eğlenebileceğiniz hem de o yoğun buharın keyfini sürebileceğiniz muhteşem bir gün geçirmek kalıyor.

Kampanya detayları ve rezervasyon hakkında detaylı bilgi almak için, 0212 237 1700 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ