PLEASE SELECT YOUR HOTEL
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD ISTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARIS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
ARRIVAL DATE
DEPARTURE DATE
ADULTS
ARRIVAL DATE
DEPARTURE DATE
ADULTS
BOOK NOW

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

İSTANBUL’UN KALBINDE ELIT BIR YILBAŞI GECESI

Elite World Otelleri, yılbaşı gecesinde hem şehrin merkezinde olmak, hem her yere kolay ulaşmak, hem de şık bir mekanda eğlenmek isteyenler için farklı programlar hazırladı. Zengin yılbaşı gala menüsü ile misafirlerini ağırlayacak olan Taksim’deki Elite World İstanbul Otel’de gerçekleşecek yılbaşı gala yemeğinde Çisem ve Active Orkestra sahne alırken, son 7 yıldır Taksim’de müzik severleri bir araya getiren Elite World İstanbul Otel’in lobi katında yer alan Jazz Company'de ise İlham Gencer yeni yıla farklı bir başlangıç öneriyor.

Yeni yılı İstanbul’un merkezi Taksim’de karşılamak isteyenler için hazırlanan özel programlar sanatçıların yanı sıra eşsiz lezzetlere de ev sahipliği yapacak.

Yılbaşı

Mekanların 2017 özel yılbaşı gala menüsünde; söğüt talaşında tütsülenmiş Roastbeef, keten tohumlu ekmek üzerinde somon tartin, tartolet üzerinde patlıcan salatası, nar taneli enginar kalbi, mandalina üzerinde kereviz salatası, dereotlu kabak mütebbel, zeytinyağlı yaprak sarma, Ezine peyniri, isli peynir, salatalık carpacıo ve cherry domatesten oluşan Noel tabağı, ara sıcak olarak gün kurusu domates sos ve meyve şurubu ile tatlandırılmış bahçe yeşillikleri ile ıspanaklı ve istiridye mantarlı Vol au vent, ana yemek olarak kestaneli iç pilav ,fırında domates, brokoli porçini mantar sos ile sunulan isli okyanus tuzu ve taze baharatlarla marina edilmiş fırında hindi tandır yer alıyor. Menüde tatlı olarak ise cranberry sos ile orman meyveli pannacotta sunuluyor. Limitsiz yerli içki, çay kahve, petite four çeşitlerinin yer aldığı zengin içecek seçeneklerinin yanı sıra gece yarısından sonra arzu eden konuklara mercimek ve işkembe çorbası servis edilecek.

Elite World İstanbul Otel yılbaşı balosuna katılım bedeli tüm paket dahil kişi başı 295 TL, Jazz Company yılbaşı programı bedeli ise kişi başı 180 TL. Elite World İstanbul Otel ve Jazz Company rezervasyonları için 0212 313 83 32 ve 0212 313 83 33 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

SHARE THIS ARTICLE