يرجى منك اختيار الفندق
 • إليت وورلد أسيا
 • الايت وورلد أوروبا
 • الايت وورلد اسطنبول
 • الايت وورلد بزنس
 • إليت وورلد مرمريس
 • الايت وورلد وان
 • الايت وورلد برستيج
تاريخ الدخول
تاريخ الخروج
البالغين
تاريخ الدخول
تاريخ الخروج
البالغين
الحجز

رحلة إلى عالم الاحتراف

الاجتماعات والمؤتمر والفعاليات

من أجل إقامة وعقد المؤتمرات في أماكن تتوفر فيها الإمكانية التكنولوجية والراحة معاً يمكنكم اختيار فندق إيليت وورلد إسطنبول في تقسيم الذي يعتبر مركز إسطنبول وفندق إيليت وورلد برستيج، وفندق إيليت وورلد بيزنس في فلوريا، وفندق إيليت وورلد أوروبا في باسين إكسبريس، وفندق إيليت وورلد آسيا في كوتشوك يالي، وفندق إيليت وورلد سابانجا الذي تم إعداده بمفهوم قائمة على عقد المؤتمرات والعناية الصحية في سابانجا وفندق إيليت وورلد فان في مدينة فان التي تعتبر لؤلؤة الشرق.

يمكنك التواصل معنا عبر رقم الهاتف 00 17 237 212 0 من أجل المؤتمرات والاجتماعات والندوات. 

 • احدث المعدات التكنولوجية

  يمكنكم الحصول على كافة التفاصيل التي تحتاجون إليها لقعد
  اجتماعات مثمرة وذلك في قاعات الاجتماعات المزودة بمعدات
  من احدث التكنولوجيا

 • خدمة إنترنت سريعة

  في كافة قاعات الاجتماعات , يمكنكم الاستفادة من خدمات
  إنترنت سريعة ذات اتصال سلكي ولاسلكي

 • خدمة ركن السيارات

  استفد من خدمة ركن السيارات , كي تخصص وقتك فقط لعملك

 • أطعمة خاصة من طهاة حائزين على جوائز اثناء استراحات القهوة

  حول استراحات الاجتماعات الى استراحات ممتعة بفضل
  الاطباق المستلهمة من المطابخ التركية والعالمية والمعدة من
  قبل طهاة حائزين على جوائز

ERDAL GÜVENÇ/HEAD OF CORPORATE COMMUNICATIONS / LOFT
31 mayıs 2016 tarihli LOFT JEANS mağaza müdürleri toplantısını sizinle gerçekleştirdik. 1 gün gibi kısa bir sürede hazırladığınız kusursuz hizmet için teşekkürler . Bize tüm hizmet eden teknik ekipden bankete servisten öğle yemeğine kadar bizimle olan otel ekibine teşekkürler …
+
GÜLIN KAYSERILI / İŞ GELIŞTIRME DIREKTÖRÜ / TREND TURIZM ORGANIZASYON
Elite World İstanbul Otel ‘de 24-26 Eylül 2014 tarihleri arası gerçekleştirdiğimiz 33 kişilik Iranlı doktor grubumuz için tüm otel olarak gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ekip olarak tüm otel çalışanların hassasiyeti ve ilgisi sonucu güzel bir organizasyon geçirdik. Bundan sonra ki organizasyonlar da berber çalışabilmek dileği ile.
+
ERBAY KORKMAZ / KOBİ KREDI TAHSIS UZMANI KOBİ KREDI TAHSIS PERAKENDE KREDILER YÖNETIMI YAPI VE KREDI BANKASI A.Ş.
Düzenlediğimiz ogranizasyonumuzda destekleriniz ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz
+
NILGÜN HÖZEN / BSEC-URTA / UNION OF ROAD TRANSPORT ASSOCIATIONS IN THE BLACK SEA ECONOMIC COOPERATION REGION
Bsec-urta olarak Otelinizde yapmış olduğumuz etkinlikten çok memnun kaldık.Kusursuz yardımlarınız için her bir departmanınızdaki tüm ekibe tekrar teşekkürlerimiİletir, çalışmalarımızın sürekliliğini dilerim. İyi haftalar,
+
FATIH ALATAŞ / GENEL MÜDÜR / YEDIRENK SANAT VAKFI
Zeynep Hanım başından beri bizlerle sabırla ve güzel bir şekilde ilgilendiğiniz için size özel olarak teşekkür etmek istedim. Sizin dışınız da cumartesi günü oteliniz de düzenlenen kahvaltı programımız da bizlere güzel bir ev sahipliği yapan Serkan bey ve isimlerini bilmediğim ekip arkadaşlarına da samimi ve içten teşekkürlerimizi sunarız... Saygılarımla
+
ASST. PROF. DR. SELCUK BAKTIR / DEPARTMENT OF COMPUTER ENGINEERING BAHCESEHIR UNIVERSITY
12-14 Nisan 2016 tarihleri arasında DTIS 2016 konferansını otelinizde başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Konferans boyunca göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve genel olarak otelinizin sunduğu kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Konferans katılımcılarımız konferans salonlarından, ayrıca kahve araları ve öğlen yemeklerinizden, sunduğunuz hizmetin kalitesinden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Otelinizde konaklayan katılımcılarımız da kaldıkları odalardan memnuniyetlerini ayrıca belirttiler. Sunduğunuz kaliteli hizmet için tekrardan çok teşekkür ederim. Umarım bir başka toplantıda tekrar misafiriniz oluruz.
+
ONUR NAIL ARDA / GENERAL MANAGER / ARBER PROFESSIONAL CONGRESS ORGANIZER
İlk olarak, ülkemizin geçirdiği zor günler ve bunun neticesinde turizm sektöründe yaşanan olumsuzluklara rağmen, kongre öncesinde ve sırasında verdiğiniz desteklerin bizler için gerçekten çok önemli olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Hem kongre esnasında hem de kongre sonrasında bir çok katılımcı ve komite üyesi ile yaptığımız görüşmelerde "Elite World İstanbul Otel” olarak vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ve tebrik almış bulunmaktayız. Hizmet veren personelinizin profesyonelliği, özverili çalışmaları, güler yüzü, yemeklerinizin kalitesi ve kahve molalarınızın doyuruculuğu öncelikle katılımcılarımızı, sonrasında katılımcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu vesile ile bir kez daha ICBC2016 katılımcılarımız, komite üyelerimiz ve tüm ekip arkadaşlarım adına, kongre boyunca bize hizmet veren tüm ekibinize, ekip şeflerinize ve tüm işleyişi sorunsuz bir şekilde koordine eden değerli şahsınızla birlikte çok değerli "Elite World İstanbul Otel” ailesine bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılarınızın daim olmasını diliyorum. İş birliğimizin artarak devam etmesi dileğiyle,
+
KENAN DOĞAN / ÖRGÜTLENME VE SAHA YÖNETIMI BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI / TEMA VAKFI
Öncelikle Elite World Otel olarak, Van Bölgesel Gönüllü Toplantımızdaki sıcak ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederiz. Toplantımız katkılarınızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. Katılımcılarımız ve tüm konuklarımız oldukça memnun bir şekilde toplantıdan ayrıldı. 
Yıllardır Van’a gelen, çeşitli toplantılar, etkinlikler düzenleyen bir sivil toplum çalışanı olarak itiraf etmeliyim ki; Van’da bu standartları yakalamış olmak, teknik ve olanaklar olarak kusursuz imkanlara erişmek ve satış ofisi, Hakan Bey, banquet personeli ve teknik arkadaşlar başta olmak üzere bu kadar kalifiye insan kaynağını bir arada bulmak bizleri oldukça şaşırttı. Gerçekten Van’da çıtayı bambaşka bir noktaya taşımışsınız. İstanbul’da çoğu 5 yıldızlı otelde dahi bulamadığımız konfor ve ayrıcalığı Van’da bizlere sundunuz. 
Çok teşekkür ederiz. Umarız bu artarak devam edecek işbirliğimizin bir başlangıcı olur.
+
HAKAN DURĞUN/ KEP&SODES/BBE BIRIM KOORDINATÖRÜ, VAN MILLI EĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ
07-10-04-2014 tarihleri arasında kurumumuz ar-ge birimi tarafından organize edilerek Elite World Van otelinizde gerçekleşen bölge sergimizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder bir sonraki sergimizde de sizlerle birlikte olmak ümidiyle.
+
SADIK ALTIPARMAK / FUGA TOURISM
Gürkan AKBAY Bey, 06-08 Kasım 2015 tarihinde Elite World Van Otelinizde gerçekleştirdiğimiz toplantımız süresince, sayenizde tarafımıza gösterilen, yakın ilgi, iyi hizmet, güzel servis ve anlayış için öncelikle size ve şahsınızda tüm personelinize teşekkür ederiz. Van’ a geldiğimiz saatten itibaren, dönüşümüze kadar yakinen ilgilenen özelikle Sayın Oktay Aksoy’a ve Sayın Serap Kart’a, Sayın Hakan Avcı’ya, Sayın İrfan Bilek’ e ve teknik bölümünüzden Sayın Emrah Yıldırımçakar’ a tekrar teşekkür ediyoruz. Bilgilerinizi rica eder, iyi iş birlikteliğimizin artarak devamını dileriz.
+
ROCHE
Elite World Van Otelinizde, Roche ilaç firması olarak 21 Nisan 2016 tarihinde akşam 25 kişilik bir toplantı düzenledik. Toplantı öncesi organizasyon ve her konuda bizlere yardımcı olan başta Bahar Hanıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Yapılan organizasyon, verilen hizmet ve ilgi son derece profesyoneldi. 25 Mayıs tarihinde yeni bir toplantıyı tekrar otelinizde, Bahar hanım ile gözümüz arkada kalmadan planlamanın vermiş olduğu rahatlık içinde ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
+
+
-
للاجتماع والفعالية التي تحلم بها
اترك معلوماتك وسنتصل بك
 • الاسم
 • الكنية
 • تلفون
 • البريد الإلكتروني
 • الرسالة